מכירה

כמה פעמים בחיים מכרתם דירה? כנראה שאפילו פחות ממספר הפעמים שקניתם כזו.
ההחלטה למכור נכס היא כולה שלכם. אולם לאחר ההתלבטויות הרבות, סימני השאלה והדילמות – כאשר מחליטים למכור חשוב לעשות זאת נכון מבחינה משפטית. "בראש ובראשונה חשוב שהמוכרים יקבלו ליווי מקצועי ושקט נפשי, וזאת כמובן מבלי לגרוע ממיקסום פוטנציאל הרווח שגלום בדירה והבטחת הזכויות של המוכרים" אומר עורך הדין ליפסקר.
במסגרת הליווי המוקפד של עורך דין ליפסקר יקבל כל לקוח כבר בתחילת התהליך מידע, הנחיות והמלצות לקראת המכירה בדגש על נושאי מס השבח והיטלי השבחה, לבדיקת חריגות בנייה אם וכיוצא בזה. בהמשך תיערך טיוטה ראשונית של הסכם המכר כך שישמרו זכויותיו של המוכר, יבנה לוח תשלומים שיתאים לו מבחינת סילוק משכנתא (אם קיימת) ויבחן לוח התשלומים בעסקת רכישה צמודה (ככל שקיימת).
גם בתום השלבים האלו לא תמה העבודה. כל לקוח המוכר את הנכס שברשותו נהנה גם מליווי שוטף משלב המו"מ ועד לחתימה, דיווח למיסוי ולרשות המקומית, עד לסיום העסקה ברישום העברת הזכויות בלשכת הרישום.
יתרון משמעותי יש למוכרים ולרוכשים דירה במקביל באמצעות עו"ד ליפסקר, לזקוקים לליווי בשפה הצרפתית או באנגלית וגם לזקוקים לנוטריון. מעצם היותו נוטריון חוסך עו"ד ליפסקר ללקוחותיו התרוצצויות מיותרות וכך יכולים להיחתם המסמכים הנדרשים על ידי הבנקים (ייפוי כוח נוטריוני למשל) באותו המעמד

דילוג לתוכן