מיסוי נדל"ן

אם החלטתם למכור נכס אבל אתם לא מבינים בתחום המיסויי, לא יודעים כמה מס באמת תצטרכו לשלם והאם הסכום יפיל את העסקה… אם החלטתם שאתם מעוניינים למכור, אבל אתם לא באמת יודעים במה הדבר כרוך… אל תרוצו לסגור עסקה. זכרו – כאשר בבעלותכם יותר מדירה אחת, כאשר מדובר בעסקאות קומבינציה, בעסקאות של תושבים זרים בארץ, בקבוצת רכישה, עסקת תמ"א, פרויקטים של פינוי בינוי או מקרים נוספים – ההיבט המיסויי מהותי, משמעותי ועלול להפוך את העסקה כולה ללא כדאית, או גרוע מכך, אפילו לסבך אתכם בחובות. לא לילד הזה פיללתם.

עו"ד רפאל ליפסקר מומחה לא רק בתחום הנדל"ן אלא גם בתחום מיסוי מקרקעין, כך שכל בדיקה, ליווי או ייעוץ באמצעותו מקצועיים ומשתלמים הרבה יותר. כמי שרכש את ניסיונו הרב במשרדי מיסים מובילים, בהם משרד עו"ד מאיר מזרחי ו משרד פישר בכר חן ושות' וליווה מאות הסכמים, עו"ד ליפסקר יבחן ויבדוק לעומק כל היבט – קנייני, תכנוני, פיזי, מיסויי, משפטי והיבטים נוספים – כדי שהלקוח יוכל לקבל תמונה ברורה והחלטה מושכלת וחד משמעית בנוגע לרכישה או המכירה. בין הפעולות שהוא יתאים עבורכם לכל מקרה: בדיקת אישורים מרשויות המס, הכנת חוו"ד משפטית, הכנת סימולציות מס, ייצוג בוועדות הרלוונטיות וברשויות המס, ניסוח הסכמים וכמובן תכנון המס של העסקה.


"עסקאות מקרקעין יכולות להיות מורכבות ועלולות לסבך גם את הישר באדם. האפשרות לתת מענה מקצועי, מוקפד ומקיף מכל היבט מקנה ללקוחות שלי שקט נפשי, ומבחינתי זהו הדבר החשוב ביותר בעסקת נדל"ן".

דילוג לתוכן