המלצות ותודות

חיפשתי עו"ד מקרקעין לליווי הליך קניית דירה מקבלן, והגעתי לעו"ד רפאל ליפסקר. לאחר פגישה פרונטלית במשרדו, הרגשתי שאני בידיים טובות ובטוחות. רפאל עו"ד פיקח, עבר על כל החוזה, בדק, ערך, תיקן ונלחם עבורי היכן שהיה צורך. רפאל מומחה בתחום המיסוי, ובזכותו חסכתי אלפי שקלים במס רכישה. למדתי ממנו דברים חדשים שעליהם לא ידעתי ואני שמח לקבל ממנו ניוזלטר מעניין כל חודש. ממליץ בכל פה!
אביב סידס
רפאל היה זמין לכל שאלה הכי קטנה... הפגין מקצועיות מרשימה ומעל הכל ידע לגשר ולהגיע עם העו"ד שכנגד להסכמות, והכל תוך שמירה על האינטרסים שלי כלקוח. מעבר למקצועיותו רפאל הקפיד על זמינות גבוהה, יחס אישי ושירות אדיב בתהליך מרכזי בחיי ועל כן הבחירה בקבלת שירותיו הייתה מוצלחת.
ר.יפת
רפאל ליווה אותנו ברכישת דירתנו, כבר מהרגע הראשון שפנינו אליו הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות. לאורך כל הדרך רפאל היה אדיב, זמין לשאלות, מסביר וקשוב לבקשותינו. רפאל ניהל את המו"מ לחתימת החוזה במקצועיות, שם לב לפרטים הקטנים והחשובים והביא לכך שהחוזה נחתם לשביעות רצוננו המלאה, וכן השלים את הליך הרכישה ורישום הדירה על שמנו במהירות וביעילות. תודה רבה רפאל!
דימה וענבל
רפאל ליפסקר טיפול עבורנו במכירת דירה – שירות מדהים, מקצועי, אדיב עם המון סבלנות. מקפיד על קטנה כגדולה, וזמין בכל שעה לכל דבר וענין. ממליצים בחום!!
טלי ואילן אלגלי
ברצוננו להמליץ על עו"ד רפאל ליפסקר שליווה אותנו ברכישת דירה. העסקה הייתה מורכבת עם מוכרת תושבת חוץ, הדורשת בקיאות רבה... רפאל גילה יצירתיות רבה לצורך התקדמות בעסקה ושמירה על זכויותינו. הוא הצליח במשימה זו בגדול. תשומת לב לפרטים קטנים, ליווי בכל שאלה, זמינות גבוהה - אלו רק חלק מהדברים שקיבלנו במסגרת התהליך. לקוח שיבחר בעו"ד ליפסקר להיות מייצגו בעסקת נדלן ירוויח שקט, מקצועיות והרבה נחת רוח.
איתן ומרים פ
רפאל ליווה אותי בתהליך מכירת דירה, במהלך המשא ומתן וקביעת תנאי העסקה... הוא עזר לי לסגור קצוות מול הגורמים השונים המעורבים בתהליך: עירייה, רשות המיסים והבנק. בעזרתו זכיתי לפטור ממס שבח. מעבר להיותו אדם נעים ואמין, הוא מקצוען אמיתי, הוא הקנה לי תחושת ביטחון. מניסיוני החיובי אמליץ לחברי ולכל אחד ואחת לעבוד עם רפאל.
גיא ל
כדרכם של רבים, גידלתי לפני מספר שנים את ילדיי לבד. השנים עברו, ילדיי הגיעו לפרקם ואז הגיע העת לחלוק את הרכוש על פי חוזה הגירושין. נועצתי עם משפטנים שזו התמחותם ושמעתי מגוון עצות. אך כאשר נקלע לדרכי עו"ד רפאל ליפסקר, מיד הבנתי שאני עומדת מול דמות שונה: אדם אנושי, נבון, מקצוען וריאליסט. חשתי שתכונות אלו הן אלו שיובילו אותי קדימה. ואכן זכיתי! רפאל ייצג אותי במסירות ובזכותו הגעתי למיצוי זכויותיי. אני מודה לו מעומק ליבי. אתי. ה.
אתי ה
את רפאל הכרתי לראשונה כעו"ד של בעל דירה אותה שכרנו. התרשמתי ממנו כאיש מקצוע איכותי וכאדם נעים ואדיב, ולכן בחרתי להיעזר בו כאשר מכרתי נכס בבעלותי. רפאל נתן לי תחושת בטחון ושטובתי בראש מעייניו. הנכס היה לא שגרתי ולאורך כל הדרך רפאל הסביר וייעץ לי בבהירות בנושא, ואף מצא פתרונות יצירתיים שגישרו על מחלוקות והוציאו את העסקה לפועל. הוא המשיך להיות שם בשבילי גם לאחר מכן ואין לי ספק כי אמשיך להיעזר בשירותיו בעתיד.
עופר ספיר
אשתי ואני נעזרנו בשירותיו של רפאל בתהליך רכישת דירה ב- 2021, ובניסוח חוזה שכירות. השירות היה מקצועי ואדיב, קיבלנו הסבר מפורט בכל שלב ומענה בכל שעה. הרכישה, על כל מורכבויותיה התנהלה בצורה שוטפת ומצידנו נדרשה מינימום עבודה. התמורה שביקש עו"ד ליפסקר הייתה הוגנת ומעבר לכך, רפאל תמיד העניק לנו יחס אישי, מה שגרם לנו לשוב אליו בכל שאלה ובקשה.
שי בן עמי
המון תודה על היחס החם, האישי והמקצועי במהלך רכישת הבית. קיבלנו מהמוכרים חוזה קיקיוני ואתה עבדת במהירות לסדר ובעצם לכתוב את החוזה מחדש על מנת להגן עלינו. היית איתנו לאורך כל הדרך ועמדת כחומה בצורה על האינטרסים שלנו. אלו מכם שעדיין שוקלים את מי לקחת... הגעתם לאדם הנכון. אל תתפשרו - רפאל לא יתפשר על האינטרסים שלכם.
גיא ועינת מ
עו"ד ליפסקר הוא עורך הדין הבית שלנו בענייני נדל השתמשנו בשירותיו בליווי שלוש עסקאות נדל שביצענו. הוא סייע לנו החל משלב תכנון ובחינת העסקה - בהיבטים של תכנון מס מיטבי, דרך המו"מ על טיוטות ההסכם ועד להשלמת העסקה בצורה מוצלחת. רפאל הוא מקצוען אמיתי בתחום הנדלן והמיסוי; הוא יסודי, דייקן ושירותי והכל עם חיוך ומאור פנים!
משה ניצן
עו"ד ליפסקר טיפל בשתי עסקאות שביצענו ב 2020, ו- 2021: מכירה וקניית דירה. ראויה לציון מקצועיותו הן בניסוח החוזים והן בטיפול מול כל הגופים המעורבים בעסקאות. העסקאות יצאו אל הפועל במהירות הודות לטיפולו המסור. לכל אורך הדרך חשנו שיש לנו על מי לסמוך ולמי לפנות. אני משוכנע שמומחיותו, ניסיונו העשיר ודרך פעולתו יבואו לידי ביטוי בכל עסקה בה יהא מעורב. תודה רבה!
אורי סרי
כאדם שנחשף לאחרונה לעולם הנדל"ן, וכמי שרכש מכספי ירושה שתי דירות להשקעה, אבקש להודות לך על הליויי בעסקאות אלו שלא יסולא מפז. משיחתנו הראשונה גיליתי אדם קשוב, הגון, ישר, נעים הליכות ומעל הכל עו"ד מומחה. היית עירני לכל פרט, נתת עצות נפלאות והיית זמין לכל שאלה. עשית הכל בהארת פנים, במתינות, באנושיות ובמקצועיות היוצאים מגדר הרגיל. אין לי ספק שכל מי שיפנה אליך, יברך את הצעד הנבון שעשה.
בערכה רבה מיכאל אורי
העסקתי את עו"ד רפאל ליפסקר במספר הזדמנויות: רכישת דירה, חוזים אישיים, ירושה ויעוץ משפטי כללי. תמיד קיבלתי שירות מעולה ומקצועי. רפאל הינו אדם שאפשר לסמוך עליו ב- 100%. כאשר מדובר בתחום שאינו בהתמחות שלו, הוא תמיד יציין זאת ואף יפנה לערוצים אחרים. היושרה מובילה אותו, ואני סומך עליו בעיניים עצומות בכל דבר ועניין. ממליץ בחום!
דן אלטמן
רפאל הוא עורך דין בעל ניסיון רב וידע מעמיק שיודע לרדת לפרטים הקטנים תוך מתן פתרונות בהתאם לעסקה. הוא נותן שירות יעיל ומענה מהיר ומקצועי עם זמינות גבוהה וטיפול אישי. הוא בן אדם מאוד אדיב, עוזר בהכל, מסביר בצורה ברורה וסבלנית. רפאל הוא אדם נעים הליכות ואני בהחלט ממליצה להיעזר במקצועיות שלו בתחום המקרקעין.
טאטיאנה מ
דילוג לתוכן