דירה להשקעה

לא נחזור על הסיבות הרבות וגם לא ניכנס לוויכוחים על הכדאיות אבל כיום, רבים מעוניינים להשקיע בנדל"ן ולא בשוק ההון או באפיקים אחרים. אם גם אתם מתלבטים והתחלתם לחקור, לשאול ולהכיר לעומק את התחום, הרי שגם אתם וודאי הבנתם שגם אם ההשקעה יכולה להניב רווחים ולהיות משתלמת, היא עלולה לטמון בחובה סיכונים, סימני שאלה ואתגרים לא מעטים. למשל- סיכונים הנדסיים, כלכליים, תפעוליים ומשפטיים, שינויים תכנוניים אשר עשויים לקבל תוקף ולשנות את ערך הנכס, התלבטויות הנוגעות למיקום הנדל"ן, לעלות הנכס האמיתית כולל מיסוי, שיפוץ ועלויות שוטפות (שמוסיפות על המחיר הראשוני) ועוד.
אם החלטתם לרכוש נכס להשקעה אל תהססו להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן והמיסוי. עורך הדין רפאל ליפסקר משלב מומחיות בתחומי הנדלן והמיסוי ומספק ללקוח את כל המידע המשפטי ויותר מכך הנחוץ לו כדי לקבל החלטות. במקביל לאיתור הדירה המבוקשת מומלץ לפנות ולקבל את כל הייעוץ והליווי הנדרש כולל תחשיבי מיסוי, בדיקת חריגות בנייה או חובות על הנכס, רישום בטאבו ובמקומות רלוונטיים נוספים ועוד.
ההחלטה הסופית על רכישת דירה להשקעה תהייה כמובן שלכם אולם ליווי עו"ד מומחה גם בתחום המקרקעין וגם בתחום המיסוי יאפשר לכם לקבל מידע נוסף, הכרחי וחשוב, אשר עשוי לשנות את התמונה לכאן ולכאן. "אם החלטתם לרכוש נדל"ן להשקעה אשמח ללוות אתכם מא' ועד ת'. אני מכיר במשמעותה של ההחלטה להשקיע כסף רב ובצפייה לעשות זאת בלי לטעות ולהצטער מאוחר יותר" אומר עו"ד ליפסקר.
כחלק בלתי נפרד מהליווי בתהליך הקנייה מחדד עו"ד ליפסקר את הצורך להיות מודע להיבטי לקיחת המשכנתא, כולל ההחזרים החודשיים וממליץ לערוך בדיקה מול יועץ מקצועי ומול בנקים כבר בתחילתה של העסקה. ליפסקר מסייע ולוקח חלק פעיל בהמצאת מסמכים שנדרשים במסגרת רישום המשכנתא כמו ייפוי כוח נוטריוני ורישומים ברשם המקרקעין.
הליווי ניתן הן בשלב של המו"מ והן בעיצומה של העסקה כאשר נדרשים זמינות וליווי פעיל מצד עורך הדין. בנוסף, מעצם היותו נוטריון חוסך עו"ד ליפסקר ללקוחותיו התרוצצויות מיותרות, וכך יכולים להיחתם המסמכים הנדרשים על ידי הבנקים (ייפוי כוח נוטריוני למשל) באותו המעמד.

דילוג לתוכן